Krmivo pro psy - velkoobchod a maloobchod

Ilustrační čára
Ilustrační čára
 
E-shop » Krmivo pro psy MAGNUSSON

Krmivo pro psy MAGNUSSON

 farm
Zakladatel společnosti MAGNUSSON Petfood Peter Masgnusson pracuje se psy
a s krmivem pro psy více jak 35let. Základní filozofií Petera Magnussona je vyrábět krmivo nejvyšší kvality za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším a nejekologičtějším způsobem, jak ke krmivu, tak i k životnímu prostředí. Klade velký důraz na kvalitní zdroje surovin ze Švédska
a na výjimečnou technologii zpracování krmiva bez zbytečných umělých přísad. Tuto výjimečnou technologii společnost vyvíjela a zdokonalovala s předními evropskými fyziology pro psy mnoho let. K výrobě krmiva Peter Magnusson využívá pouze energii z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.


Rodinná společnost MAGNUSSON Petfood představuje vzor pro výrobu krmiv pro psy!!!


ZPRACOVÁNÍ

MAGNUSSON Petfood je jediná společnost ve Skandinávii a jedna z mála na světě, která zpracovává krmivo v ,, horkovzdušných troubách" za nízkých teplot po dobu cca. 45minut/100kg. Takto zpracované krmivo je časově náročné a proto společnost vyrobí pouze 2-3 tisíce tun ročně, oproti konkurenčním výrobcům, kteří pomocí extruze trvající 2-3 minuty/100kg vyrobí 30-60 tisíc tun za rok.

Tato technologie výroby zachovává přirozené vlastnosti surovin a garantuje, že všechny přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky zůstanou k dispozici ve své původní podobě a v celém původním spektru v organismu psa. Tento proces nezatěžuje trávicí soustavu psa, napomáhá k lepší stravitelnosti a zachovává přírodní chuť a vůni. V krmivu se nepoužívají  žádné potravinářské ani tukové nástřiky pro zlepšení chuti, ani CHEMICKÉ (umělé) vitamíny, doplňky či konzervanty. Díky tomu má krmivo MAGNUSSON menší trvanlivost 8-10měsíců.


SUROVINY

MAGNUSSON Petfood jako jediná společnost na světě používá pro výrobu krmiv výhradně čerstvé hovězí maso, nikoli masové moučky. A zdrojem obilovin je ječmen a celozrnná mouka.

Ječmen - zároveň sytí i čistí. Pro svůj vysoký obsah chlorofylu a velkého množství
aktivních enzymů je ideálním prostředkem pro nastartování detoxikace organismu psa.
Dále obsah antioxidantů zpomaluje buněčné stárnutí, podporuje trávení a peristaltikum.
Ječmen hraje důležitou roli v posílení imunitního systému, napomáhá k rovnováze organismu psa a podporuje léčbu kožních onemocnění.

Celozrnná pšeničná mouka - rozdíl mezi celozrnnou pšeničnou moukou a klasickou běžně používanou moukou je ten, že pšeničná mouka obsahuje pouze endospern, který obsahuje
hlavně lepek, škrob a málo živin.

Celé zrno pšenice obsahuje 3 části:
 1. obal neboli otruby - jsou zdrojem prospěšné vlákniny, obsahují i většinu kyseliny
  fytinové a minerální látky (fosfor, draslík, mangan, železo, vápník a hořčík)
 2. moučné jádro neboli endospern - obsahuje nejvíce bílkovin, škrob a málo živin
 3. klíček neboli zárodek - obsahuje zejména zdravé tuky, tzv. nenasycené mastné kyseliny
  a v nich rozpuštěné vitamíny. Klíček obsahuje velmi kvalitní bílkoviny,
  vitamíny E,B, B1, B6 a enzymy.

  Za studena lisovaný řepkový olej - olej je velmi vysokým zdrojem kyseliny
  alfa-linolenové (Omega3 mastné kyseliny), vitamínů, zejména vitamínu E a dalších důležitých živin. Za studena lisované oleje se šetrně lisují bez vysokých teplot a další nutné rafinace. Pro chuť oleje jsou velmi důležité přírodní aromatické látky, které v oleji
  zůstanou právě jen při lisování za studena.

  Pivovarské kvasnice - obsahují vitamíny skupiny B, bílkoviny, minerály a stopové prvky. Podílejí se na látkové výměně proteinů, tuků a uhlohydrátů a jsou zdrojem vysoce stravitelných bílkovin a dalších biologicky účinných látek, nejsou kontaminovány hormony
  antibiotiky a jinými škodlivými látkami, podléhají nejpřísnějším kritériím ekologického zemědělství.

  Certifikační orgán kontroly jakosti KRAV - hnutí ekologického zemědělství, která dbá na kvalitu surovin bez chemických pesticidů, hnojiv a geneticky modifikovaných organismů. Přispívá ke zvýšení rozmanitosti ve volné přírodě. A zároveň organizace sddružuje zemědělce, vědce, pedagogy z téměř všech zemí světa. Mezinárodní federace KRAV udělila certifikát jakosti i společnosti MAGNUSSON Petfood.

  Každému chovateli a majiteli psa musí být jasné, že malá rodinná společnost,
  která dbá na kvalitu vstupních i výstupních surovin a hlavně ji záleží na kvalitním zpracováníkrmiva, nehledě na menší množství vyroby, se nedá srovnávat s obřími výrobci, kteří chrlí desetitisíce a statisíce tun ročně jen pro ZISK a uspokojení poptávky. Těmto výrobcůma majitelům společností, kteří ve většině případů psa ani neměli, chybí láska ke zvířatům,nikoli k penězům.